به وب‌سایت رسمی شرکت فرآوری مهر طوس خراسان خوش آمدید

درباره ما

قند صمیم

قند صمیم

تنها قند

بدون سولفور

قند صمیم
قند صمیم
قند صمیم

درباره ما

تولید کننده قند پختی کله شکسته شده
شرکت صنایع فرآوری مهر طوس خراسان با نام تجاری صمیم از سال 1384 فعالیت خود را در حوزه صنایع غذایی آغاز نموده است. این واحد صنعتی در گستره 5000 متر مربع زیربنا در کلان شهر مشهد مقدس، شهرک صنعتی توس واقع شده و روزانه به میزان 40 تن قند کله به روش پختی تولید می‌نماید که به وسیله دستگاه‌های تمام مکانیزه شکسته، بسته بندی و به بازارهای هدف ارائه می‌گردد. از سوی دیگر، در صنایع تولید قند، به منظور سفید کردن قند از ماده‌ای به نام هیدروسولفیت سدیوم (جوهر قند یا بلانکیت) استفاده می‌شود که منجر به ایجاد گاز اکسید گوگرد (SO2) در محصول تولیدی می‌گردد. به دلیل سرطان زا بودن SO2، طبق استاندارد FDA آمریکا و استانداردهای اروپا، وجود SO2 در محصول ممنوع است. در این راستا، شرکت صنایع فرآوری مهر طوس خراسان با بهره مندی از پتانسیل شرکت ماشین سازی قند افزار طوس به عنوان بازوی توانمند فنی و اجرایی مجموعه قند صمیم، با صرف سرمایه‌گذاری کلان، جایگاه ارزنده و کم نظیری را در مسیر توسعه و بروزرسانی تکنولوژی تجهیزات و ماشین آلات کسب نموده است و محصول قند بدون سولفور و فاقد SO2 را به عنوان تنها تولیدکننده قند فاقد مواد سفیدکننده شیمیایی در ایران تولید و عرضه می‌نماید.

اهداف ما

هدف ما از سرآغاز، تولید قند سلامت محور و فاقد مواد سفیدکننده شیمیایی و سرطان‌زا بوده است. به مسیری که طی نمودیم افتخار می‌کنیم.

ارزش‌های سازمانی

مسئولیت پذیری: مسئولیت اجتماعی در مجموعه قند صمیم، این سازمان را به ارتقای سطح استانداردهای کیفی درون سازمانی در ارتباط با محصول تولیدی بالاتر از سطح استاندارد و الزامات ملی رشد داده است.

مراقبت و پشتیبانی: مراقبت از مصرف‌کننده در قبال خطرات ناشی از روش‌های منسوخ و زیان‌بار رنگ‌بری توسط بلانکیت.

سلامتی: تعریف معیار و اولویت سلامت جامعه به عنوان بالاترین اولویت سازمانی. 

کیفیت: کیفیت در بلند مدت، منافع مورد نظر سرمایه‌گذار را پیش از سایر روش‌های پیشبرد فروش تامین می‌نماید.

چشم انداز ما

تاکنون پیشرو در تولید قند بدون سولفور بوده‌ایم؛ زیرا باور داریم مردم ما شایسته‌ی بهترین‌ها هستند. چشم اندازی که برای خود تصور می‌کنیم ثبت و گسترش جایگاه خود در غالب تولیدکننده قند بدون سولفور به عنوان تصویر ذهنی مشتریان بالقوه و اطلاع‌رسانی همگانی در خصوص ضرورت حذف مواد سفیدکننده شیمیایی در این صنعت است.
قند صمیم
قند صمیم
قند صمیم
قند صمیم
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.